18. dubna 2017

Cena dopravy

Cena dopravy je 140 Kč za jeden balík po ČR do 30 kg.
Každý další balík v jedné objednávce je o 10 Kč levnější. V případě plátěných, či velkých pytlovaných balení dokážeme i 40 kg, ale to vážně jen v pytli a o 60 Kč dražsí . Na přepravu využíváme dopravní službu DPD, která si vás najde a doveze vám balík až domů. Je zde také možnost druhá (u balíků balík do 20 kg) nechat si jej poslat na nějaké výdejní místo. Jejich seznam naleznete zde http://pickup.dpd.cz/.

K váze každého balíčku je nutno připočítat ještě cca 0,8 kg na krabici a velmi důležité A2 vycpávky. 

Při objednávce (bez dopravy) nad 4.000 Kč se s vámi o dopravné šábnem na půl. Nad 8.000 Kč jej budete mít, jako dárek od nás, zdarma. Žádáte-li o rozdělení téže komodity do vícero obalů, pak s těmito výhodami bohužel počítat nemůžete.

Na Slovensko vychází zaslání na 400 Kč za balík do 30 kg. Nad 8.000 Kč platíte za každý druhý a další balík polovic.

Do dalších okolních zemí (např. do Německa) vychází zaslání na 450 Kč za balík do 30 kg. Nad 8.000 Kč platíte za každý druhý a další balík polovic.

Pokud nám pošlete počtou své plátěné a papírové obaly adekvátních rozměrů (vzhledem k zakázce) odečteme vám 20 Kč z objednaného zboží

Platba je v našem obchodě možná jen a pouze převode na účet.

OpObchodní podmínky si můžete proštudýrovat  zde. Dočtete se tam mimo jiné i jak se zachovat v  kritických situacích, které se samozřejmě nestávají často. Např.: dopravní kurýr vám dovezl balík, který na první pohled jeví známky dosti nešetrného zacházení, pak máte právo jej nepřevzít, nebo se s řidičem domluvit na jiné variantě - pravděpodobně bude chvíli koukat jak řidič na vrata, pak vytáhne papír na který bude chvíli něco kreslit, požádá vás o signaci jeho obrázku (!?) a zase pojede dělat vánoce dalším hodným dětem.  Pokud by se cokoli podobného událo, napište nám to, či zavolejte co nejdříve, pomůžeme vám rádi nastalou situaci vyřešit. Věřte, že takováto politováníhodná událost se stává maximálně jednou za 7 let. Takže v takovém případku jste vlastně dítě štěstěny!