14. září 2020

Cena dopravy

Cena dopravy po ČR (váha každého jednoho balíku):
do 5 kg za 60 Kč ZÁSILKOVNA na výdejní místa 
do 20 kg za 90 Kč DPD na výdejní místo 
* do 30 kg za 140 Kč DPD na vaši adresu 

Po ČR umíme i dobírku za hotové! - za příplatek 30 Kč (pouze DPD).

K váze každého balíčku je nutno připočítat ještě cca 0,8 kg na krabici a velmi důležité A2 vycpávky. 

Při objednávce (bez dopravy) nad 4.000 Kč se s vámi o dopravné šábnem na půl. Žádáte-li o rozdělení téže komodity do vícero obalů, pak s těmito výhodami bohužel počítat nemůžete.


Cena dopravy na SK(váha každého jednoho balíku):
do 5 kg za 90 Kč ZÁSILKOVNA na výdejní místa 
do 10 kg za 140 Kč ZÁSILKOVNA na výdejní místa 
do 30 kg za 400 Kč DPD na vaši adresu každý balík 

K váze každého balíčku je nutno připočítat ještě cca 0,8 kg na krabici a velmi důležité A2 vycpávky. 

Při objednávce (bez dopravy) nad 8.000 Kč se s vámi o dopravné šábnem na půl. Žádáte-li o rozdělení téže komodity do vícero obalů, pak s těmito výhodami bohužel počítat nemůžete.Do dalších okolních zemí (např. do Německa) vychází zaslání na 700 Kč za balík do 30 kg. Nad 8.000 Kč platíte za každý druhý a další balík polovic.

Pokud nám pošlete počtou své plátěné a papírové obaly adekvátních rozměrů (vzhledem k zakázce) odečteme vám 20 Kč z objednaného zboží

Platba je v našem obchodě možná jen a pouze převodem na účet.

OpObchodní podmínky si můžete proštudýrovat  zde. Dočtete se tam mimo jiné, i jak se zachovat v kritických situacích, které se samozřejmě nestávají často. Např.: dopravní kurýr vám dovezl balík, který na první pohled jeví známky dosti nešetrného zacházení, pak máte právo jej nepřevzít, nebo se s řidičem domluvit na jiné variantě - pravděpodobně bude chvíli koukat jak řidič na vrata, pak vytáhne papír, na který bude chvíli něco malovat, pak vás požádá o signaci jeho obrázku (!?) a zase pojede dělat Vánoce dalším hodným dětem.  Pokud by se cokoli podobného událo, napište nám to, či zavolejte co nejdříve, pomůžeme vám rádi nastalou situaci vyřešit. Věřte, že takováto politováníhodná událost se stává maximálně jednou za 7 let. Takže v takovém případku jste vlastně dítě štěstěny!

2 komentáře:

  1. Hezký večer přeji, máte úžasný sortiment. Já teď bohužel pobývám na Slovensku, ale rád bych si od Vás objednal. Jen tedy za prvé nevím, jak to teď bude s doručováním, když vycestování není momentálně možné a za druhé jakou zvolit přepravní společnost. Což tedy záleží hlavně na Vás. Ale v minulosti jsem si nechával zasílat jiné zboží a bylo to přes tohoto doručovatele. Předem moc děkuji za odpověď.

    OdpovědětSmazat