14. září 2020

Cena dopravy

Všechny ceny jsou včetně DPH a váhy brutto, tzn. včetně obalu. K váze každého balíčku je nutno připočítat ještě něco na krabici a velmi důležité A2 vycpávky. 

Cena dopravy po ČR (váha každého jednoho balíku):
do 5 kg (netto 4 kg) za 70 Kč ZÁSILKOVNA na výdejní místa 
do 15 kg (netto 13kg) za 90 Kč DPD na výdejní místo 
* do 30 kg (netto 27 kg) za 140 Kč DPD na vaši adresu 

Při objednávce (bez dopravy) nad 4.000 Kč se s vámi o dopravné šábnem na půl. Žádáte-li o rozdělení téže komodity do vícero obalů, pak s těmito výhodami bohužel počítat nemůžete.
---------------------------------------------------------------------------
Cena dopravy na SK (váha každého jednoho balíku):
do 5 kg (netto 4 kg) za 90 Kč ZÁSILKOVNA na výdejní místa 
do 10 kg (netto 13kg) za 140 Kč ZÁSILKOVNA na výdejní místa 
do 30 kg (netto 27 kg) za 300 Kč DPD na vaši adresu každý balík 

Při objednávce (bez dopravy) nad 8.000 Kč se s vámi o dopravné šábnem na půl. Žádáte-li o rozdělení téže komodity do vícero obalů, pak s těmito výhodami bohužel počítat nemůžete.
---------------------------------------------------------------------------
Do dalších okolních zemí (např. do Německa) vychází zaslání na 600 Kč za balík brutto do 30 kg. Nad 8.000 Kč vám s dopravou trochu pomůžeme.

Pokud nám pošlete počtou své plátěné a papírové obaly adekvátních rozměrů (vzhledem k zakázce), odečteme vám 20 Kč z objednaného zboží

Platba je v našem obchodě možná převodem na účet i v € nebo dobírkou za hotové v ČR za 30 Kč.
---------------------------------------------------------------------------
OpObchodní podmínky si můžete proštudýrovat  zde. Dočtete se tam mimo jiné, i jak se zachovat v kritických situacích, které se samozřejmě nestávají často. Např.: dopravní kurýr vám dovezl balík, který na první pohled jeví známky dosti nešetrného zacházení, pak máte právo jej nepřevzít, nebo se s řidičem domluvit na jiné variantě - pravděpodobně bude chvíli koukat jak řidič na vrata, pak vytáhne papír, na který bude chvíli něco malovat, pak vás požádá o signaci jeho obrázku (!?) a zase pojede dělat Vánoce dalším hodným dětem. Pokud by se cokoli podobného událo, napište nám to, či zavolejte co nejdříve, pomůžeme vám rádi nastalou situaci vyřešit. Věřte, že takováto politováníhodná událost se stává maximálně jednou za 7 let. Takže v takovém případku jste vlastně dítě štěstěny!

2 komentáře:

  1. Hezký večer přeji, máte úžasný sortiment. Já teď bohužel pobývám na Slovensku, ale rád bych si od Vás objednal. Jen tedy za prvé nevím, jak to teď bude s doručováním, když vycestování není momentálně možné a za druhé jakou zvolit přepravní společnost. Což tedy záleží hlavně na Vás. Ale v minulosti jsem si nechával zasílat jiné zboží a bylo to přes tohoto doručovatele. Předem moc děkuji za odpověď.

    OdpovědětVymazat