13. prosince 2011

Jak u nás nakupovat a ještě k tomu bez obalů?

Jaké váhy zboží si můžete přát?

Všechno zboží (krom již baleného) umíme navážit již od 5 dkg s výjimkou luštěnin a obilého, tyto vážíme od 1 kg. Jinak si můžete vymýšlet váhy jaké chcete. Škálu obalů máme velkou. 

------------------------------------------------------------------
Jak objednat zboží?
 • První varianta bádavá a zpomalovací: Otevřete si Opobchod, kde u každé položky najdete tlačítko Koupím. Po kliknutí na něj se vám zboží přepíše do Objednávkového listu, kam jen připíšete váhu a tužtičkou nahoře vpravo list opět zavřete (nemusíte se ho bát zavřít tužkou, vše vepsané na objednávce zůstane). Až budete mít vše co byste rádi, tak jednoduše doplníte svoje iniciály a dáte Odeslat. Zda jste záhlaví Objednávkového listu, hlavně svůj emajl, vyplnili správně, zjistíte tak, že se vám hnedle ozve náš jediný automat Jáchym. Potom už se ozvem živý kupec s doladěním dopravy, obalů a s cenou. Doporučujeme připsat raději telefon. 
 • Další varianty, některé rychlejší, jiné pomalejší: Otevřete si Lexikon Opobchodu a zboží co si budete přát napíšete na náš emajl, zavoláte telefonem, spojíte se na Skype, či pošlete pohlednici. Přijímáme telepatické objednávky (spíše ladíme, občas blbnou nuly).
 • Objednávat taky můžete přímo z ABCeníku. Zde je adresa stejně aktualizovaného a vždy na této adrese čerstvého: http://www.panpekar.cz/stahovani/Maloobchodni_cenik.pdf.
 • Hromadné objednávky do samopočítací tabulky: Tady lehké ulehčení hromadných objednávek. Tyto odkazy jsou stále aktuální a vždy čerstvé, doporučujeme si je stahovat až před samotným nákupem . Najdete je ouplně dole v ABCeníku, když je dám sem, z nějakého neznámého důvodu to pak nejde stáhnout.
------------------------------------------------------------------
Jak dostat zboží k vám

 • Zaslání dopravní službou: V tomto případě můžete objednat: v krámě (objednávkovým formulářem), poštou, mejlem, telegramem, telefónem, přez skype či osobně, my vyhotovíme cenovou nabídku a po uhrazení domluvené částky zboží pomalu zašleme pomocí DPD. Cenové a jiné  dopravní podmínky naleznete zde. Při balení zboží do balíku používáme na výplně v krabici a na přebalení aromatických potravin noviny, a to ne ledajaké. Můžete těšit na starší ročníky A2 - náš přebalový sponzor.
 • Odběrové místo: V Oponešicích samozřejmě a pak nově i v Brně v Podolí u Brna čp. 183. Zde si po domluvě můžete objednávku vyzvednout nebo vám ji spřátelená zastupující pomocnice Markéta za cenu 92 Kč dovezte po Brně kamkoli (od 2.000 Kč to máte za 46 Kč atd.) Brněnští mohou také objednávky řešit už od začátku rovnou s ní: marketa@panpekar.cz. Více o tomto počinu zde. V případě dalších zájemců o obdobná spřátelená výsadková pracoviště, stačí napsat panu provozovateli.
 • U nás: Po domluvě možná návštěva a nákup přímo v Opo do vlastních obalů. Velmi milá a nejlepší varianta. Samozřejmě, že Vás rádi uvidíme i bez obalů.
 • Vyzvednutí třetí osobou v Opo: Pokud najdeme/-te spojení, jakéhosi vytěžovací/-ho kurýra/-ku, kupř. známého/-ou co jezdí kolem jednou za týden k tetě Máni do Štěměch pro vajíčka, může zboží vyzvednout u nás v Oponešicích.
-----------------------------------------------------------------------------
Jak s platbou?

 • V našem obchodě je platba za zboží možná pouze převodem na účet. Zde číslo k platbám faktur: 2500082718/2010. Jinak ho samozřejmě najdete po objednávce v námi zaslané cenové nabídce.
 • Zde číslo učtu k platbám od radosti, dýžka, dary a podpůry atd. 2200082716/2010.
-----------------------------------------------------------------------------
Jak s obaly?

Možností, jak šetřit obalové materiály a současně jak nakupovat v bezobalovém obchodě, je jistě obrovské množství. Každý při troše fantazie přijde na nějakou další, novou, neobvyklou či zajímavou možnost. Některé nabízíme, a když vymyslíte svoji cestu, budeme jen rádi.

1. Vaše obaly
 • Varianta s naší dopravou: Posílat můžete obaly svoje obaly čisté a pevné. Pokud v objednávce máte třeba jen 3 položky, určitě je efektivnější použít naše obaly. Jinak nabízíme možnost nám zaslat svoje plátěné obaly poštou k naplnění, odečteme vám 20 Kč (cca cena vašeho poštovného) z ceny objednaného zboží.
 • Při návštěvě: Tato varianta nepotřebuje vysvětlovat, jak již bylo zmíněno výše. A nebojte, bez obalů vás nevyhodíme.
2. Naše obaloviny
 • Papír: Na základní balení zboží (od 1/10 - 5 kg) používáme papírové sáčky o gramáži 90 g/m2.  Za jeden každý náš papírový sáček si účtujeme 2 Kč. Při nutnosti zabalit jednu váhu do dvou sáčků, platíte pouze jeden obal. Pod příspěvkem dole naleznete inspirativní obrázek - recyklace papírového sáčku. Více o nich tady.
 • Plátěné pytlíky: Na větší množství (4 - 6 kg obilého) nabízíme pro nás šité plátěné tašky na zips v textilní dílně o. s. Český západ z českého materiálu. se sítotištěným logem a designem od Uutěrky. Jedna taška stojí 73 Kč. Tyto možno vždy zasílat ku naplnění. Více zde.
 • Papírové nebo tkané plastové recyklo pytle na větší množství:  Na větší balení (nad 10 kg) nabízíme možnost zdarma už jednou užité, ale čisté pytle. Toto jsou pytle od našich produktů sušených. 
OpObchodní podmínky si můžete proštudýrovat  zde.


                                                                                                                              Zdroj: časopis Vlasta rok 1967
Foto: Ukázka možné recyklace papírového pytlíku do zvuku.                                                                                                                                                  

Žádné komentáře:

Okomentovat