19. listopadu 2019

61% čokoláda s kozím mlékem /LanaZemě
 původu: ČR / Třebíč

Výrobce: Lana

Čistota původu: různá

Složení: kakaové boby BIO Uganda 61 %, sušené kozí mléko BIO 15 %, třtinový cukr 24 %.

Souvislosti: Tato čokoláda pochází z Třebíče, kde v roce 2015 vznikla malá rukodělná čokoládovna. Tam taktéž probíhá výroba čokolády od kakaového bobu po placky (v našem případě).

Kdo chce jít hlouběji: Čokoláda má jasně dokázané léčivé, posilující a afrodiziakální oučinky. Až někde potkáte partu starých Mayů, či Aztéků, Giacoma Casanovu nebo DJ Smažáka, optejte se jich na to. Samozřejmě je jasné, že toho nesmíte sníst vagón. Všeho s mírou, je to kalor bomba cca 500 kcal/10 dkg čoko. Dle posledních info z lékařské komůrky tak čokoláda (v mírném množství, už to nebudu více psát) chrání vaše široká a láskou obalená sérdcata a celý tělový vnitřní oběhávací systém, snižuje vysoký krevní tlak, prý zabírá i protiv kašli (je až o jednu třetinu účinnější než kodein a má méně vedlejších účinků, závislost bude asi podobná).
Nebudete věřit, ale povidá se (časopis Men´s Health píše), že i mužské mužství tvrdí. Díky magneziu a kaliu, které čoko obsahuje, ji doporučujeme i ve chvílích "krize" a propadů (depresí) jako vhodnou berličku. Když sebevražda, pak jedině s čokoládou. Je známo, že její pojídání vyvolává pocity klidu, štěstí a zamilovanosti. Podobně jako káva působí povzbudivě. Vynikající je při cestách do vesmíru či na jakoukoliv jinou couračku, jako rychlý a kvalitní zdroj pozitivní energie. Dále hořčík a jiné a jiné a jiné... prostě si ji kupte, nic lepšího udělat nemůžete, to jste asi pochopili.

Užití: Buďto přímo orální zblajznutí, do mixovaných záležitostí či mírně zahřátá na polevy.

Uskladnění: Uchovejte nejlépe bez přístupu vzduchu, ve stabilní nižší teplotě a ve tmě. Pokud ji rychle nesníte, tak ani v našem papírovém pytlíku (záleží na vlhkosti vašeho prostoru) by se jí nic nemělo přihodit.

Balení: Požadované množství placek/hostií vám rádi navážíme do našich  papírových obalů.

Velikost jednoho kusu: ø cca 2-7 cm a síla max 0,8 cm.

Cena pro balení do 1 kg: 1.001 Kč/kg + 2 Kč každý papírový obal

Cena pro balení nad 1 kg (včetně): 996 Kč/kg + 2 Kč každý papírový obal

1 komentář:

  1. Miluje celá naše rodina, jedna placička bohatě stačí pro ukojení chuti na sladké. To kozí v tom není cítit.. (naštěstí :-D) Iva Konvalinová

    OdpovědětVymazat