1. prosince 2015

OPOMLSKY

Zde budeme porůznu ve všelijakých intervalech i obměnách chutí nabízet energetické mlsací záležitosti, ne vždy sladkosti, chuťovky, či jak je nazývati chcete. Vše samozřejmě z velmi kvalitních surovin, bez jednoduchých cukrů. Hledáme výrobce bonbonů, které by splňovaly naše logické a domácí opobchodní normy. OPOMLSKY - dobré nejen na jazýčku.

Kokosky

Země původu: vyrobeno v ČR

Čistota původu: BIO či Bijo

Maximální teplota při zpracování: 165 ºC

Lepek: Testováno ve zkušební laboratoři Státního veterinárního ústavu Jihlava, obsah lepku 5 mg/kg, povolené množství lepku u přirozeně bezlepkových potravin je 20 mg/kg.

Složení: kokos (37 % BIO), Muscovado (28 % BIO), vejce (18 % Bijo), máslo (9 % BIO), rýžová mouka (7 % BIO), citronová kůra (1 % BIO), Bourbon vanilka (BIO).

Souvislosti: Tyto Opomlsky jsou z dílny Zdeňky Kollárikové, která dost přemýšlí, co jíst. Úmyslně není použit sójový lecitin. Výrobky neobsahují žádné geneticky modifikované složky.
Vezmeme si na mušku osladidlo. Přírodní třtinový cukr MUSCOVADO se na Mauriciu vyrábí ze třtinové šťávy bez pomoci chemických látek a je vyhlášený po celém světě. Třtina zde roste na úrodné vulkanické půdě čistého prostředí tropického ostrova. Hnědá barva je důsledkem ponechání části melasy v krystalcích cukru a cukr není dodatečně dobarvován. Nerafinované sladidlo se vyrábí zahříváním šťávy z cukrové třtiny s malým množstvím limetkové šťávy a kokosového mléka. Vyhřívaná směs krystalizuje, nalije se do kontejneru, kde ztvrdne, pak dochází k drcení... á na závěr k našemu snědení.

Kdo chce jít hlouběji: Výrobky neobsahují žádné geneticky modifikované složky. Neobsahují žádná aditiva a konzervanty.
----------------------------------------------------------------

Špaldové čokohrudky

Země původu: vyrobeno v ČR

Čistota původu: BIO či Bijo

Maximální teplota při zpracování: 170 ºC

Lepek: Obsahuje lepek

Složení: hořká čokoláda Vivian (25 % BIO (kakaová hmota, kakao, Muscovado)), špaldová mouka (24 % BIO), Muscovado (18 % BIO), máslo (12 % BIO), vejce (7 % Bijo), ovesné vločky (7 % BIO), mandlová mouka (6 % BIO), citrónová kůra (0,5 % BIO), vinný kámen (0,5 % BIO), Bourbon vanilka (BIO).

Souvislosti: Tyto Opomlsky jsou z dílny Zdeňky Kollárikové, která dost přemýšlí, co jíst. O užitém osladiči Muscovadu viz výše u kokosek.

Kdo chce jít hlouběji: Úmyslně není použit sójový lecitin. Výrobky neobsahují žádné geneticky modifikované složky. Neobsahují žádná aditiva a konzervanty. Použitá kypřicí látka neobsahuje fosfáty.

Užití: Orální

Balení: Požadované množství čokohrudek vám rádi navážíme do našich/vašich papírových obalů.

Uskladnění: Skladujte v suchu a při teplotě do +25 °C, nevystavujte přímému světlu.

Cena pro balení do 1 kg: 830 Kč/kg + 2 Kč každý papírový obal

Cena pro balení nad 1 kg (včetně): 820 Kč/kg + 2 Kč každý papírový obal

Žádné komentáře:

Okomentovat