15. března 2013

Odběrové místo v Brně

Od března 2013 mají Brněnky, Brňané a jejich Brňata mnohem blíže do Oponešické spíže než kdy dříve, aneb jak se do Opo volá, tak se z Brna ozývá. 


V Podolí u Brna jsme nově otevřeli, zejména na přátelské bázi, první externí OPOSPÍŽ.
Zde na č. p. 183 si budete moci bezplatně vyzvednout svoje objednané zboží, nebo si jej nechat za poplatek v rámci Brna zavézt až dodomů. Dopravné je nyní 92 Kč za libovolně těžký nákup. Při objednávce (bez dopravného) nad 2.000 Kč poštovného platíte už jen polovic. Nad 5.000 Kč máte dopravu od nás zdarma.

Nejrychlejší varianta pro Brno je objednávka přímo u podolské Markéty Matějkové Vítámvásové, emajl: marketa@panpekar.cz a telefón: 777 899 784Vše ostatní už lehce doladíte spolu. Samozřejmě tímto se nezapovězuje ani možnost objednávky přes Oponešice, leč naše cesty stejně směřují k pomalému a jistému otevření Podolsko-brněnské filiálky Opobchodu. Tímto tedy doporučujeme pro bezvadnost a jednoznačnost celého vyřízení se obracet již přímo na ni. Držíme Markétě palce a přejeme hodně hladících se bříšek (po směru hodinových ručiček samozřejmě, tak jak se točí střeva).

Žádné komentáře:

Okomentovat